Najlepsza szczotka do włosów?

Pomimo tego, że dla większości z nas czesanie długich włosów nie należy do rzeczy najprzyjemniejszych, to rzadko kiedy zastanawiamy się nad możliwymi rozwiązaniami tego problemu. Należy jednak od razu przyjąć, że cięcie włosów, a tym samym mniejsza szansa na powstanie kołtunów i konieczność rozczesywania włosów, nie jest żadnym rozwiązaniem!

Szczotki do włosów

czerwona szczotka Tangle TeezerPodstawą lepszego, wygodniejszego i łatwiejszego rozczesywania włosów powinna być dobra szczotka do włosów. Na rynku wyróżnia się przede wszystkim szczotka Tangle Teezer, która co prawda kosztuje w okolicach 40-60 złotych, to jednak większość osób ją używających uznaje, że jest warta tych pieniędzy. Szczotka do włosów Tangle Teezer wyróżnia się nietypowymi ząbkami, które pozwalają na bezbolesne rozczesywanie splątań z jednoczesnym masowaniem skóry głowy.

Zmieńmy szczotkę do włosów!

Podsumowując, jeżeli mamy problem z rozczesywaniem naszych włosów, to warto zacząć przede wszystkim od zmiany posiadanej szczotki do włosów – nie musi to być wcale wspominana szczotka Tangle Teezer, choć z pewnością będzie ona sprawdzonym sposobem na plączące się włosy. Przed zakupem konkretnych szczotek, aby nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy, warto przeczytać również recenzje konkretnych produktów, chociażby w Internecie.