Zalety lakierów Semilac

Lakiery Semilac są profesjonalnymi produktami, które zawojowały w ostatnim czasie polski rynek kosmetyczny. Są chętnie używane nie tylko w licznych salonach kosmetycznych, ale również przez kobiety, które potrafią wykonywać hybrydowy manicure samodzielnie w domu.

lakier hybrydowy Semilac - purpleWyjątkowe lakiery hybrydowe Semilac gwarantują trwałość nawet do czterech tygodni – bez odpryskiwania i zniszczeń. To komfortowe rozwiązanie dla kobiet, które nie dysponują dużą ilością czasu w trakcie tygodnia, którą mogłyby przeznaczyć na wizyty u kosmetyczki.

Specjalnie dla tych osób marka Semilac przygotowała specjalne zestawy startowe, w skład których wchodzi między innymi wysokiej jakości lampa UV, odtłuszczacz, baza, top oraz parę miniaturek lakierów. Są one oferowane w licznych drogeriach kosmetycznych, które działają za pośrednictwem internetu. Dodatkowo, zakupimy je w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Zalety lakierów hybrydowych

Lakier hybrydowy Semilac posiada mnóstwo zalet.

Przede wszystkim zachwyca szeroką gamą kolorystyczną. Wśród tych barw każda kobieta znajdzie idealne odcienie dla siebie. Niektóre z oferowanych kolorów to klasyczne i ponadczasowe czerwienie, delikatne pastele, eleganckie barwy „nude” oraz intensywne neony.