Gładka cera bez wyrzeczeń

Jak rozpoznać wiek kobiety? Po stanie jej skóry. Im bardziej zadbana cera, tym kobieta będzie wyglądała na młodszą. Cała tajemnica zamyka się w wypoczętym wyglądzie i wygładzeniu zmarszczek.

Jak osiągnąć efekt gładkiej i promiennej cery?

podkład Maybelline AffinitoneTo nie takie trudne jakby mogło się wydawać. By cieszyć się wyrównanym kolorytem skóry i naturalnym blaskiem muszą zostać spełnione pewne warunki. Po pierwsze odpowiednia pielęgnacja. Ona jest tutaj absolutną podstawą. Oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie skóry to minimum, które pozwoli nam na zadbaną cerę. Do tego kluczowa jest także odpowiednia dieta i zdrowy styl życia. Gdy tego zabraknie nasza skóra będzie poszarzała, a to tylko sprawi, że będziemy wyglądać na starsze niż w rzeczywistości.

Odpowiednie kosmetyki do makijażu

Nie potrzebujemy wielu kosmetyków, by wykonać perfekcyjny makijaż. Wystarczy dobrze dobrany podkład, korektor i róż do policzków. To trio potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Kosmetyki Maybelline cechują się nie tylko bogatą ofertą podkładów, jak i pudrów, czy różów. Warto zainteresować się podkładem Maybelline Affinitone, który nie tylko ma działanie kryjące, ale także dogłębnie nawilżające.

Kosmetyki pielęgnacyjne, odpowiedni tryb życia i dobre kosmetyki do makijażu to kilka elementów układanki, które razem stworzą piękną i zdrową cerę.