Wzorniki

Prowadzę salon kosmetyczny. Mam zatrudnioną kosmetyczkę, która wykonuje zabiegi na twarz i ciało. Ja się w tym zupełnie nie odnajduję. Moją ukochaną dziedziną jest zdecydowanie stylizacja paznokci. Uwielbiam wykonywać różnego rodzaju zdobienia i aranżacje manicure. Najczęściej wykonuję paznokcie żelowe a na to nakładam lakier hybrydowy. Muszę posiadać mnóstwo lakierów, bo każdy klient ma swój własny gust i inne upodobania.

Kolekcje

Bardzo pomocne są wzorniki, które są ręcznie malowane. Ułatwia to klientowi wyobrażenie sobie danego koloru. I naocznie może ocenić, czy lakier rzeczywiście mu się podoba. Większość marek dzieli lakiery na kolekcje, a później ja robię ręcznie wzorniki. Czasem robię też zdobienia. Wtedy klientka może sobie wybrać jaki chce mieć wzorek na paznokciach. Niektóre marki jednak sprzedają gotowe wzorniki.

Kolory

Moim ulubionym wzornikiem jest Semilac Special Day. To kolekcja, która idealnie nadaje się na specjalne okazje np. ślub. Znajduje się w niej mnóstwo rozbielonych i mlecznych kolorów, które pięknie będą komponować się w tym jedynym i wyjątkowym dniu. Wzornik kolorów Semilac bardzo ułatwia mi pracę, bo nie muszę już sama malować wzorników.