Pastelowa brzoskwinia od Semilaca

Co prawda lato dopiero co się skończyło, jednak nadal możemy cieszyć się ostatnimi promieniami słońca, które nieśmiało muska nas po twarzy. Dla tych, którzy potrzebują odrobinę więcej słonecznego lata, proponuję zakupić lakier hybrydowy w pięknym pastelowym kolorze. Jednym z takich lakierów, które zawsze poprawiają mi humor i skutecznie odganiają jesienną chandrę, jest lakier Semilac 102.

Pastel Peach
Semilac Pastel Peach mimo tego, że jest zbliżony kolorystycznie do Sleeping Beauty, tak na prawdę jest bardziej stonowany i pastelowy, niż jego neonowy odpowiednik. Niemniej jednak, tak samo cudownie podkreśla letnią opaleniznę. Jest to odcień, obok którego ciężko przejść obojętnie. Idealnie komponuje się z bielą i złotem. Będzie idealny do pracy, ponieważ nie rzuca się jakoś wybitnie mocno w oczy, ale nie jest też niewidoczny.

Stylizacje
Lakier idealnie komponuje się z syrenką, z efektem lustra również. Wygląda dość księżniczkowo w połączeniu z takimi produktami. Nie ma się co dziwić, ponieważ lakier wygląda wybitnie słodko na paznokciach, a ozdoby jedynie dodają mu uroku.