Tani i bardzo fajny puder

puder ryżowy EcoceraUtrwalenie makijażu jest dość istotną częścią wykonywania makijażu. Na twarz powinniśmy nakładać puder, aby uniknąć świecenia w ciągu dnia. Na rynku kosmetycznym mamy dostępnych wiele rodzajów pudrów. Znajdziemy między innymi puder bambusowy, puder bananowy (o żółtym zabarwieniu) oraz puder ryżowy. I o tym ostatnim dzisiaj Wam trochę więcej opowiem.

Puder ryżowy

Puder ryżowy był stosowany już w czasach starożytnych. Kobiety, zwłaszcza z regionów Azji, wykorzystywały go, aby uzyskać piękną, jedwabiście wyglądającą cerę. Ryż ma właściwości absorbujące sebum. Sprawdzi się więc idealnie w przypadku cery tłustej i cery mieszanej. Jednym z najlepszych produktów, jest puder ryżowy Ecocera. Kosztuje grosze, a działanie ma zachwycające!

Jak aplikować?

Puder ryżowy możesz aplikować gąbeczką, dołączonym puszkiem albo pędzlem do makijażu. Przy cerze mieszanej puder można aplikować jedynie w problematycznej strefie T, natomiast w przypadku cery tłustej, należy nakładać na całą twarz. Ecocera puder ryżowy jest jednym z lepszych produktów w tym przedziale cenowym. Jego kwota nie przekracza 20zł, a matowi skórę na wiele długich godzin. Warto go kupić i samemu się przekonać o jego cudownych właściwościach!